חדש באתר!
סל קניות...
 
 
מוצר זה כבר מופיע בסל הקניות שלך Close ShoppingCart ShoppingCart
נופש בחול
menu
חבילות נופש
טיולים מאורגנים
טוס וסע
טיסות
הופעות בחול
 
סגור
אנא בחרו את המוצר אותו תרצו לרכוש:
4/1, 8/1, 11/1, 22/1, 25/1 - רק 799 $ בלבד לאדם בחדר זוגי
 
2/11, 6/11, 9/11, 13/11, 16/11, 20/11 - רק 979 $ בלבד לאדם בחדר זוגי
 
4/12, 7/12, 11/12, 14/12, 18/12, 21/12, 25/12 - רק 899 $ בלבד לאדם בחדר זוגי
 
 
 
החל מ-
2892
2

פרטים נוספים
מס' מכירה: 57509

טיול מאורגן לבייג'ינג הקסומה

לתאר את בייג'ינג- עיר הבירה של הרפובליקה העממית של סין בכמה מילים זו משימה לא קלה. מדובר בעולם ומלואו של תרבות מפוארת והיסטוריה ארוכת שנים אל מול מודרניזציה הולכת ומתפתחת. בייג'ינג מציעה שווקים ססגוניים, אתרים היסטוריים מרשימים, ארכיטקטורה עכשווית, קולינריה ייחודית והצצה אל מפגש מרתק בין מזרח ומערב.

הטיול המאורגן לבייג'ינג מגוון ביותר ומשלב היכרות עם מאפייני התרבות הסינית בעבר ובהווה עם קניות ובילויי ערב באחת הערים הגדולות והמאוכלסות בעולם. נטייל בחומה הסינית הנחשבת לאחד מפלאי תבל, נצפה במופע אקרובטיקה, נבקר במפעלים שונים המאפיינים את התרבות והתעשייה הסינית ונתרשם ממרכזי הקניות הגדולים והמפוארים בעיר. אין ספק שהטיול הזה ישאיר אתכם עם טעם של עוד.

פרטי הטיול:

החומה הסינית הגדולה

העיר האסורה וכיכר טייננמן

הכפר האולימפי

מוזיאון העיר

שווקים ומפעלים

מופע אקרובטיקה

ארמון הקיץ

מקדש השמיים

המוזיאון הלאומי

בית תה מסורתי

ללא ימים חופשיים

המחיר כולל:

טיסות אל על הלוך ושוב. 

לינה במלון דרגת תיירות טובה/ראשונה.

מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס" .

אוטובוס תיירים נוח וממוזג.

כלכלה: ארוחת בוקר + ארוחת ערב או צהרים אחת במהלך הטיול.

מסים והיטלים בארץ ובחו"ל.

כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.

טיפים לנותני שירותים מקומיים.

מופע אקרובטיקה .

 

לבחירתכם בתהליך הרכישה:

יציאה בתאריכים הבאים לבחירה: 2/11, 6/11, 9/11, 13/11, 16/11, 20/11

רק 979 $ בלבד לאדם בחדר זוגי (יש לרכוש 2 שוברים)

יציאה בתאריכים הבאים לבחירה: 4/12, 7/12, 11/12, 14/12, 18/12, 21/12, 25/12

רק 899 $ בלבד לאדם בחדר זוגי (יש לרכוש 2 שוברים)

יציאה בתאריכים הבאים לבחירה: 4/1, 8/1, 11/1, 22/1, 25/1

רק 799 $ בלבד לאדם בחדר זוגי (יש לרכוש 2 שוברים)

פירוט הטיסות (אל על):

הלוך - ת''א - בייג'ינג: המראה: 22:10 נחיתה : 13:30

חזור -  בייג'ינג- ת"א :  המראה: 22:00 נחיתה : 02:25

מסלול הטיול:

יום 1: ת"א – בייג'ינג - הכפר האולימפי – שווקי האוכל הליילים

ניפגש בשדה התעופה לטיסת לילה של אל על לבייג'ינג. עם הנחיתה בעיר, סידורים פורמאליים בשדה ולאחריהם נתחיל את טיולנו בבירה הסינית. נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה של שנת 2008, נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין, נצפה בבריכת הקוביה, באצטדיון האולימפי "קן הציפור" ונסייר במתחם הכפר האולימפי. לאחר הפסקה באחד משווקי העיר נבקר בערב במתחם הפלייס שם נצפה במסך הטלוויזיה מהגדולים בעולם. נבקר בשוק האוכל הליילי במדרחוב וואנפוג'ינג שם נתרשם מדוכני האוכל המציעים למכירה את כל סוגי האוכל האפשריים. ארוחת ערב במסעדה מקומית ולאחריה העברה לבית המלון.

יום 2: כיכר טייננמן  - העיר האסורה - מופע אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בלב ליבה של בייג'ינג, כיכר טייננמן (השלום השמיימי) המפורסמת, הנמצאת מול שערי העיר האסורה ובצמוד לה שערי העיר העתיקה והמוזלאום. הכיכר זכורה מהפגנות הענק כנגד השלטון וכן מתהלוכות הענק המתקיימות בה ע"י השלטון העכשווי. נצפה אל חומות העיר העיר האסורה ונראה את תמונתו הידועה של מאו. ניכנס דרך שערי העיר האסורה לסיור במתחם העיר, אשר נבנתה ע"י הקיסרים משושלת המינג במאה ה-15 והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד סוף המאה ה-19. נשמע את סיפורם של השושלות ששלטו בסין עד נפילתו של הקיסר האחרון. נסייר בין החדרים ששימשו כארמון לקיסריות המינג והצ'ינג (הסרט "הקיסר האחרון" מצולם ברובו באתר זה). בתום הסיור נוכל להתפנק בעיסוי רגליים (בתוספת תשלום) ולאחריו ניסע לביקור במפעל משי - יצור המשי מהתעשיות העתיקות בהיסטוריה הסינית שם נחשף לתהליך הייצור ומהלך חייה של תולעת המשי. נבקר בחנות אופטימטריסטית שם נוכל להתאים משקפיים במחירים אטרקטיביים במיוחד. נבקר בשווקי העיר בהם יינתן זמן חופשי לקניות ולאחריהם נצא לצפות במופע אקרובטיקה. בשעות הערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה באזור חוחאי, מאזורי הבילוי העכשוויים והתוססים של העיר בייג'ינג.

יום 3: מוזיאון הג'ייד – רוקחות סינית מסורתית - החומה הגדולה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון הג'ייד ונלמד על תולדות האומנות הייחודית וחשיבותה בתרבות הסינית לאורך אלפי שנים. לאחר מכן נבקר במרכז לרוקחות סינית מסורתית ובו נחשף לתרבות צמחי המרפא בסין. נצא מבייג'ינג לכיוון צפון מערב לעבר החומה הגדולה, המשתרעת לאורך 6700 ק"מ. בנייתה החלה לפני 2220 שנה ונמשכה מאות שנים, על מנת להגן על סין מפלישת אויבים מהצפון. נערוך תצפית מהחומה על הנוף המרהיב ובתום הביקור נמשיך לסיור בבית מלאכה לעיבוד קלוזונה – עבודות יד המשלבות ריקועי נחושת וציפוי אמייל. נבקר באחד משווקי העיר התוססים. בערב נוכל לצאת לבילוי ליילי (בתוספת תשלום) באחד ממרכזי הבילוי המרתקים של העיר.

יום 4: ארמון הקיץ - מפעל פנינים

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בפארק ארמון הקיץ המפואר ונחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (728 מ'  אורכו). נטייל לאורך גדות אגם קונמינג ונצפה בספינת השיש. נטפס לאורך גבעת אריכות הימים לעבר מקדש ים החוכמה ונרד לרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. נבקר במפעל הפנינים – שם נלמד על דרך הייצור של הפנינים והשימושים הרבים של הסינים במוצר זה בתחומים שונים. נמשיך לביקור בשווקי העיר שם יינתן זמן לקניות ומנוחה. בערב נוכל לצאת למופע מסכת הזהב (בתוספת תשלום).

יום 5: מוזיאון בייג'ינג – שוק הפשפשים (האיכרים)

בתום ארוחת הבוקר, נצא לסיור במוזיאון החדש של העיר בייג'ינג, מוזיאון  המתאר את ההיסטוריה של העיר ונחשב למילה האחרונה בתחום המוזיאונים בעולם. נבקר במרכז לרפואה סינית מסורתית ונחשף לרפואה הסינית הפופולרית במערב. נבקר בשוק האיכרים, שוק פשפשים ססגוני בו המיעוטים השונים המרכיבים את אוכלוסיית סין מוכרים את מרכולתם. נבקר באחד משווקי העיר לקניות ומנוחה. בערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה ברחוב הסחר ההיסטורי של העיר ששוחזר והפך לאחד ממוקדי הביקור היפים בלילה. נסייר בין המבנים העתקים המוארים ששוחזרו ונמשיך עד לשער הדרומי של כיכר טייאננמן המוארת שמסביבה היכל העם,המוזיאון הלאומי ושער השלום השמיימי.

יום 6: רחוב ליאו לי צ'אנג  – המוזיאון הלאומי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור ברחוב ליו לי צ'אנג רחוב האמנות והקליגרפיה נבקר בשוק ירקות מקומי ונצפה על בעלי המלאכה השוקדים על עבודתם. נמשיך לביקור במוזיאון הלאומי של בייג'ינג הנחשב למוזיאון הגדול בעולם. בשעות אחר הצהרים יינתן זמן לקניות בשווקי העיר בערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) למופע קונג פו של נזירי שאולין.

יום 7: מקדש השמיים - טקס תה

נצא בשעות הבוקר המוקדמות לביקור "במקדש השמים" – מקום תפילתו של הקיסר, המעלה תפילות הודיה לשמים ליבולי השנה ובקשת ברכות וחסדי שמיים לעתיד הקיסרות ולעם. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג. נסייר בגניו המרהיבים ונחזה בפעילות התרבותית של וותיקי בייג'ינג המגיעים בשעות הבוקר המוקדמות ומבצעים תרגלי טאי צ'י והתעמלות בוקר בפארק המקיף את המקדש. נמשיך את יומנו ונבקר בבית תה סיני בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נשתתף בטקס שתיית התה המסורתי. נבקר בשווקי העיר שם ינתן זמן חופשי לקניות ומנוחה. בלילה נוכל לצאת לחוויה גסטרונומית יוצאת דופן במסעדת טאפיניאקי (בתוספת תשלום).

יום 8 : מקדש הלאמה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במקדש הלאמה, אחד מהמקדשים של הלאמיזים הסיני הפועלים כיום בסין, בו נמצא עץ הבודהה הגבוה בעולם 26 מטר גובהו (מופיע בספר השיאים של גינס). נצא להפסקת צהרים באחד משווקי העיר להשלמת קניות ונבקר ברובע 798 של אומנות מודרנית ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסתנו מבייגינג לתל אביב.

הערות:

תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.

מסלול הטיול מבוסס על לינה בבית מלון בבייג'ינג ויציאה לטיולי יום בסביבה ("טיול כוכב")

 
 
 
 
 
דגשים חשובים

למימוש בתאריכים המצויניים בגוף המבצע

תשלומים ללא ריבית

המחיר לאדם בחדר זוגי- מותנה ברכישת 2 שוברים

טיסות אל על הלוך ושוב. 

לאחר רכישת השובר נא ליצור קשר עם חברת אשת טורס על מנת לסגור את העסקה מולם בטלפון מרכז הזמנות: 03-7771020 בין השעות: 08:00-20:00

לא ניתן לשנות שעות טיסה

שעות טיסה יכולות להשתנות.

יש להגיע לשדה''ת כ - 3 שעות לפני מועד הטיסה ולהצטייד בתעודה מזהה

דמי ביטול בהתאם לתנאי ההתקשרות מול חברת אשת טורס

המחיר אינו כולל:

ביטוחים.

הוצאות אישיות.

טיפ למדריך הישראלי – בסך 5 דולר ליום כמקובל.

ויזה .

סיורי בחירה.


פרטי הספק
אשת טורס

"אשת טורס" הינה אחת מחברות התיירות המובילות בתחום הנופש בארץ ובחו"ל. הקבוצה, אשר הוקמה בשנת 1987), הינה בעלת כוח אדם מקצועי ומיומן, בעל כוח קניה גדול הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי המקנה ללקוח יתרון במחיר. קבוצת אשת טורס דורגה על ידי B&D (דן אנד ברדסטריט) כחברת התיירות השלישית בגודלה בישראל מבחינת מחזור מכירות והשלישית בגודלה מבחינת רווח.

פעילות החברה

קבוצת אשת טורס מפעילה 2 מרכזי מכירות טלפוניים משוכללים: מרכז הזמנות ארצי בתל-אביב ובו כ-100 עובדים וכן מרכז הזמנות חדש ומודרני באשקלון ובו כ-150 עובדים (נפתח בחודש אפריל 2009). בנוסף, 10 סניפים הפזורים בערים המרכזיות ברחבי הארץ ומעניקים שירות לדוברי עברית, אנגלית ורוסית. לרשות הנוסעים ולאלה המעונינים לבצע הזמנות של הרגע האחרון מעמידה קבוצת אשת טורס סניף נוסף בטרמינל 3 בנתב"ג.
בחודש אפריל 2010 הרחיבה קבוצת אשת טורס את שירותיה בפני פלח שוק חדש ופתחה מחלקה לציבור הרוסי. המחלקה תעניק שירותים בשפה הרוסית ותציע ללקוחותיה טיולים מאורגנים בהדרכה בשפה הרוסית.

טלפון מרכז הזמנות: 03-7771020

בין השעות: 08:00-20:00

אתר אינטרנטwww.eshet-tours.com 

  

השובר ישלח אליכם זמן קצר לאחר הרכישה באמצעות האימייל ויופיע גם תחת החשבון שלכם .

ט.ל.ח

 
 
|   עסקים   |   תנאי שימוש   |   צרו קשר   |   מדיניות פרטיות   |   ביטול עסקה   |
לביטולי עסקה כדין יש לשלוח שם מלא, ת.ז ומס' הזמנה באחד מהאופנים הבאים:ביטול עסקה, דוא"ל:info@bigdeal.co.il או דואר רשום: ת"ד 1109 ראשל"צ עבור ביג דיל.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר ביג דיל. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר ובנתוני המבצעים השונים
לרבות: הנחות על הופעות, הנחות על הצגות, קניה קבוצתית עבור מבצעי ספא, מסאז' בהנחה, כרטיסים מוזלים לארועים, הנחות לאטרקציות, קניות קבוצתיות למוצרי ספא,
הנחות למסעדות,קופונים,חוגים, סדנאות, קורסים, לימודי העשרה, קבוצות רכישה למוצרי תרבות ופנאי או מוצרים אחרים - ללא קבלת אישור מפורש בכתב.