חדש באתר!
סל קניות...
Alternate
 
 
מוצר זה כבר מופיע בסל הקניות שלך Close ShoppingCart ShoppingCart
נופש בחול
menu
חבילות נופש
טיולים מאורגנים
הופעות בחול
 
סגור
אנא בחרו את המוצר אותו תרצו לרכוש:
תאריכים: 30/8-6/9 - רק 599 $ בלבד לאדם בהרכב זוגי/שלישייה
 
תאריכים: 30/8-6/9 - רק 849 $ אדם בודד (סינגל) בחדר
 
תאריכים: 1-6/10 - רק 599 $ בלבד לאדם בהרכב זוגי/שלישייה
 
תאריכים: 1-6/10 - רק 799 $ מחיר לאדם בודד (סינגל) בחדר
 
 
 
החל מ-
2228
₪2750 19% ₪522
2

פרטים נוספים
מס' מכירה: 48058

הקסם והניחוחות של צפון איטליה!

ביג דיל וחברת איסתא מזמינים אתכם לטיול מאורגן בצפון איטליה בראש שקט ובמחיר משתלם במיוחד.

המחיר כולל:

טיסות במסלול ת"א-וורונה-ת"א/ת"א-בולוניה -ת"אכולל מסים והיטלים.

בית מלון מדרגת תיירות טובה ע"ב לינה וארוחת בוקר בסיס cold buffet brealkfast.

כניסות לאתרים כמפורט במסלול.

אוטובוס תיירים לביצוע תכנית הטיול.

מלווה ישראלי.

טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

לבחירתכם בתהליך הרכישה:

7 ימים: יציאה בתאריכים 30/8-6/9

רק 599 $ בלבד לאדם בהרכב זוגי/שלישייה (יש לרכוש 2/3 שוברים)

רק 849 $ מחיר לאדם בודד (סינגל) בחדר (מותנה ברכישת שובר 1) 

6 ימים: יציאה בתאריכים 1-6/10

רק 599 $ בלבד לאדם בהרכב זוגי/שלישייה (יש לרכוש 2/3 שוברים)

רק 799 $ מחיר לאדם בודד (סינגל) בחדר (מותנה ברכישת שובר 1) 

פירוט על הטיסות :

30/8-6/9

הלוך - ת"א ורונה : המראה: 08:00 נחיתה: 10:30

חזור -  ורונה  - ת"א :  המראה: 01:55 נחיתה: 04:30

1-7/10

הלוך - ת"א בולוניה : המראה: 04:50 נחיתה: 07:40

חזור -  בולוניה  - ת"א :  המראה: 01:40 נחיתה: 06:10

:מסלולי הטיולים

30/8-6/9 

יום 1: תל אביב- וורונה - סירמיונה

נטוס מתל אביב וורונה צפון איטליה. לאחר הנחיתה נצא לביקור בעיירה סירמיונה, הבנויה על לשון יבשה הנכנסת לתוך אגם גרדה. זה הזמן ליהנות מגלידה איטלקית ראשונה (ולא אחרונה) ומאווירת המקום. נמשיך ונגיע לעיר הרומנטית ורונה, המכונה "רומא קטנה", נערוך סיור בעיר העתיקה, נראה (מבחוץ) את הארנה הרומית ונבקר בחצר ביתה של יוליה, שם נשמע את הסיפור הרומנטי-טרגי של זוג האוהבים. בתום סיור נגיעה למלוננו.

יום 2: ונציה - – עיר התעלות (יום חופשי)

יום חופשי- אפשרות להיצטרף בתשלום. לאחר ארוחת הבוקר נצא לוונציה. נבקר בגטו היהודי,  נחצה את גשר ריאלטו לכיכר סאן מרקו - בה נמצאת הבזיליקה המפורסמת. נראה את ארמון הדודג'ים, מגדל הפעמונים וגשר האנחות. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת לשייט רומנטי בגונדולות לבקר באיים מוראנו.

יום 3: בורגטו עיירת הטורטליני – מנטובה 

לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור בבורגטו, עיירה קטנה ומקסימה היושבת על יובלי נהר המינצו'. נסייר בין הגשרים והמפלים ונשמע על סיפור האהבה הנפלא של הטורטליני. נמשיך למנטובה, העיר העתיקה מוקפת ומוגנת על ידי 3 אגמים. נסייר ברשת המדרחובים והכיכרות שבעיר העתיקה. מפיאצה סורדלו, בה נמצא פלאצו דוקלה, נמשיך לפיאצה ברולטו ומשם לפיאצה ארבה. נראה את רוטונדה די סאן לורנזו ואת כנסיית אנדראה המרשימה.

יום 4: מילאנו – מדרחוב הומה וקניות

בבוקר נסייר במרכז מילאנו, בירת האופנה האיטלקית. נראה את הקתדרלה הגותית המפורסמת, מהגדולות בעולם. נמשיך לגלריה ויטוריו עימנואלה, מרכז החנויות המקורה מהמאה ה-19 ומשם אל כיכר לאונרדו דה וינצי, ממנה נצפה (מבחוץ) בבניין האופרה לה סקלה. לעת ערב נחזור למלון.

יום 5: ריבה – אגם גרדה – מפליי וורונה – מלצ'זינה

הבוקר נתחיל את טיולנו בצפון אגם גרדה. נבקר במפלי וָרונֶה הספירליים והצוננים, משם נמשיך לעיירה ריבה בה ניכרת ההשפעה האוסטרית. נמשיך בנסיעה על דרך החוף המזרחית המתפתלת בין העיירות לאורך האגם ונבקר בעיירה מלצזינה השוכנת על מורדות הר מונטה באלדו הגולש אל האגם . בתום סיור נחזור למלוננו.

יום 6:  יום טיול להרי הדולומיטים (יום חופשי)

יום חופשי- אפשרות להיצטרף בתשלום נצא לטיוללנוף וטבע -  הרי  הדולומיטים שבצפון מזרח איטליה הנקראים על שם הגיאולוג הצרפתי דולומיט. האזור זרוע אתרי סקי בחורף ועיירות נופש בקיץ. נגלוש בדרכים הפתלתלות ונערוך סיורים ותצפיות בנקודות נוף מדהימות. בערב נחזור למלוננו.

יום 7: בסאנו דל גראפה, מארוסטיקה- וורונה- תל אביב

היום נצא לסיור בעיירות יפהפיות ומיוחדות למרגלות הדולומיטים. נתחיל בעיר העתיקה של באסאנו דל גראפה. נחצה את נהר הברנטה על גשר העץ הציורי והעתיק ונלמד את סודה של הגראפה המקומית הידועה. נמשיך לביקור בעיירת השחמט מארוסטיקה. לקראת ערב  העברה לשדה התעופה של וורונה, אנו ממריאים חזרה ארצה 

1-6/10

יום 1: תל אביב- בולוניה - סירמיונה - אגם גרדה - וורונה

נטוס בטיסת מתל אביב לבולוניה, טוסקנה. לאחר הנחיתה נצא לצפון איטליה לביקור בעיירה סירמיונה, הבנויה על לשון יבשה הנכנסת לתוך אגם גרדה. זה הזמן ליהנות מגלידה איטלקית ומאווירת במקום. נמשיך לעיר הרומנטית ורונה, המכונה "רומא קטנה", נערוך סיור בעיר העתיקה, נראה (מבחוץ) את הארנה הרומית ונבקר בחצר ביתה של יוליה, שם נשמע את הסיפור הרומנטי-טרגי של זוג האוהבים. לקראת הערב נגיע למלוננו באזור צפונה.

יום 2: ונציה (יום חופשי)

יום חופשי במלון. למעוניינים אפשרות להצטרף בתשלום נצא לונציה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הבנויה על 117 איים המחוברים ביניהם בגשרים. ונציה היא מהיפות והמעניינות בערי העולם. נערוך סיור רגלי בגטו היהודי הראשון. נראה את גשר הריאלטו העתיק והמפורסם, העובר מעל התעלה הגדולה. נמשיך  לכיכר סן מרקו, הגדולה בכיכרות. נראה את ארמון הדוג'ים, את הבסיליקה בסגנון הביזנטי, ונצפה אל גשר האנחות. אם נרצה, נוכל לצאת לשייט רומנטי בגונדולה (בתשלום).

יום 3: מילאנו – מדרחוב הומה וקניות

בבוקר נסייר במרכז מילאנו, בירת האופנה האיטלקית. נראה את הקתדרלה הגותית המפורסמת, מהגדולות בעולם. נמשיך לגלריה ויטוריו עימנואלה, מרכז החנויות המקורה מהמאה ה-19 ומשם אל כיכר לאונרדו דה וינצי, ממנה נצפה (מבחוץ) בבניין האופרה לה סקלה. לעת ערב נחזור למלון.

יום 4: אגם גרדה: מפליי וורונה - ריבה - מלצ'נזה

הבוקר נתחיל את טיולנו בצפון אגם גרדה. נבקר במפלי וָרונֶה הספירליים והצוננים, משם נמשיך לעיירה ריבה בה ניכרת ההשפעה האוסטרית. נמשיך בנסיעה על דרך החוף המזרחית המתפתלת בין העיירות לאורך האגם ונבקר בעיירה מלצ'זינה השוכנת על מורדות הר מונטה באלדו הגולש אל האגם .

יום 5: מנטובה - מודנה

אחרי ארוחת בוקר נצא לכיוון אמילינ אומניה. קודם נבקר את עיר מנטובה - העיר העתיקה מוקפת ומוגנת על ידי 3 אגמים. נסייר ברשת המדרחובים והכיכרות שבעיר העתיקה. מפיאצה סורדלו, בה נמצא פלאצו דוקלה, נמשיך לפיאצה ברולטו ומשם לפיאצה ארבה. נראה את רוטונדה די סאן לורנזו ואת כנסיית אנדראה המרשימה.

  נמשיך למדונה –הזית של יצרת מכוניות הספורט הבחתי נשכחות כמו פרארי, בוגאטי, למבורגיני ועוד. נסייר בין הסמטאות העתירות במרכז ההיסטורי ונתרשם ממבני הציבור  בפיאצה דל דואומו ופיאצה רומא . בתום סיור נבקר בחומץ בלסאמיק מקומי שמייצרים את הנוזל הסמיך המסורתי המישן בין 12 ל25 שנים ונוכל לראות חביות עץ בשימוש כבר 300. ברור שלא נוותר על גבינות וחומץ.

יום 6: בולוניה –תל אביב

לאחר ארוחת בוקר לבולוניה - בירת מחוז אמיליה-רומניה, שנוסדה ע"י אטרוסקים וכונתה בזמנם בשם "אטרוסקה פוליסניה". העיר ציורית ובעלת היסטוריה ארוכה ועשירה. היא מכונה גם "בולוניה האדומה", על שום הלבנים האדומות מהן בנויים מרבית הבניינים. זוהי הבירה הקולינרית של איטליה ובה הומצא הספגטי-בולונז המפורסם. נטייל במרכז העיר בפיאצה מג'ורה, נעבור דרך כיכר נטונו, בה מזרקת נפטון – אל הים, נראה את בית העירייה, ארמון המלך "אנצו" ואת בזיליקת סאן פטרוניוס, נראה את סמל העיר – 2 מגדלים עתיקים נטויים ואת האוניברסיטה הראשונה בעולם.בתום הסיור נצא לשדה התעופה של בולוניה לטיסתנו ארצה.דגשים חשובים

למימוש: 30/8-6/9, 1-6/10

המחיר לאדם בחדר זוגי/שלושה- יש לרכוש 2/3 שוברים

להזמנות, יש ליצור קשר עם חברת "איסתא" , מייד עם קבלת השובר במייל האישי, בטל':03-7777159  בשעות פעילות: ימים א'-ה' 08:30-20:00, ימי ו' וערבי חג 08:30-13:00

עד 18 תשלומים ללא ריבית

המחיר אינו כולל:

ביטוח רפואי ומטען

טיפ למלווה הקבוצה הישראלי.

נסיעות מיוחדות מחוץ למסלול.

מיסי מלון

הוצאות אישיות מכל סוג שהוא, ביטוחים רפואי ומטען, ארוחות וכל פרט שאינו כלול בסעיף "המחיר כולל".

הערות:

סדר ימי הטיול והלינות יכול להשתנות בהתאם לפרטי הטיסות, לזמינות חדרים בבתי מלון ובהתאם לצורכי האופרציה.

כפוף לתנאים הכלליים המופיעים בסוף החוברת.

בטיול זה לא יהיו סבלים בבית המלון.

הטיול יכול להתאחד עם טיול מאורגן משפחות באותם תאריכים.

מיקום המלונות בדרך כלל מחוץ לערים הגדולות.

אוטובוס ממוזג עד 50 נוסעים.

לפעמים ארוחות בוקר מוגשות בחדר לקבוצות ועפ"י תפריט של קבוצות..

לתקנון איסתא - לחצו כאן


פרטי הספק

איסתא ליינס חברת נסיעות

איסתא, רשת הנסיעות הגדולה בישראל, עם 45 סניפים בכל רחבי הארץ.

הרשת מעניקה שירות מגוון בכל תחומי התיירות והנופש בארץ ובעולם ומעסיקה סוכני נסיעות מנוסים המעניקים ייעוץ טיולים והזמנת חופשות במגוון אפיקי התיירות:
טיסות, נופשונים, בתי מלון בחו"ל, השכרת רכב, הפלגות נופש, טיולים מאורגנים, כפרי נופש למשפחות, חבילות סקי
חבילות ספורט, חבילות מוסיקה, טיולי תרמילאים, ביטוח נסיעות ומטען, נופש בארץ כולל טיסות ובתי מלון.

אתר אינטרנט: www.issta.co.il

טלפון: 03-7777159

  

השובר ישלח אליכם זמן קצר לאחר הרכישה באמצעות האימייל ויופיע גם תחת החשבון שלכם .

ט.ל.ח

 
 
|   עסקים   |   תנאי שימוש   |   צרו קשר   |   מדיניות פרטיות   |   ביטול עסקה   |
לביטולי עסקה כדין יש לשלוח שם מלא, ת.ז ומס' הזמנה באחד מהאופנים הבאים:ביטול עסקה, דוא"ל:info@bigdeal.co.il או דואר רשום: ת"ד 1109 ראשל"צ עבור ביג דיל.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר ביג דיל. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר ובנתוני המבצעים השונים
לרבות: הנחות על הופעות, הנחות על הצגות, קניה קבוצתית עבור מבצעי ספא, מסאז' בהנחה, כרטיסים מוזלים לארועים, הנחות לאטרקציות, קניות קבוצתיות למוצרי ספא,
הנחות למסעדות,קופונים,חוגים, סדנאות, קורסים, לימודי העשרה, קבוצות רכישה למוצרי תרבות ופנאי או מוצרים אחרים - ללא קבלת אישור מפורש בכתב.